DOPROVÁZENÉ POUTĚ

V BESKYDECH A KRKONOŠÍCH

VŠE V PŘÍRODĚ - KAŽDÁ KVĚTINA, KAŽDÝ STROM A KAŽDÉ ZVÍŘE

NÁS MŮŽE MNOHÉMU NAUČIT.

Eckhart Tolle

Toužíte po změně, nevíte si s něčím rady, nebo hledáte inspiraci a vedení pro vaši další cestu životem? Hledáte odpovědi na své otázky? Potřebujete najít vnitřní klid a propojit se se svou moudrostí?

Vydejte se se mnou do překrásné přírody v Beskydech či Krkonoších. Obujeme si pohodlné boty, sbalíme vše potřebné a vyrazíme spolu do lesů a hor. Budeme jen vy, já, chůze a příroda. 

PŘÍRODA nám poskytne bezpečné prostředí a svou moudrost, které budeme naslouchat.

CHŮZE zaměstná hlavu a umožní, abychom dokázali lépe vnímat vše potřebné uvnitř i vně.

VY si stanovíte záměr své cesty a budete určovat, kudy povedou naše kroky.

vám budu naslouchat, pokládat ty správné otázky a podporovat vás ve všem, co se zrovna bude dít.

Příroda je naším zrcadlem. Stejně jako v nás je v ní hluboká moudrost a mnoho spojitostí, které nejsou na první pohled viditelné. Když však zpomalíme, pozorně se díváme a nasloucháme, začneme vidět a vnímat důmyslnost a spletitost krajiny, její bohatství, dary, samotný život v ní a jeho přirozené plynutí.

A stejně jako se v přírodě to, co je očím skryté, každý den probouzí s prvními slunečními paprsky, i v nás se neviděné a nepoznané probudí s tím, jak skrze přírodu a rozmlouvání s ní nahlédneme do svého nitra a spojíme se se svou duší.

Doprovázené poutě spojují vše, co je blízké mému srdci a co činí můj život naplněným - hory, pohyb v přírodě, naslouchání její moudrosti a provázení druhých na jejich cestě životem.

S čím vám může naše společná cesta pomoci? Na tématu ve skutečnosti nezáleží. Budeme spolu kráčet přírodou a necháme volně plynout náš rozhovor, aby nás zavedl tam, kam bude potřeba. Budeme spolu mlčet, abyste v tichu nalezli odpovědi, které hledáte. Budeme se smát. Budeme plakat. Dáme volný průběh emocím, které se objeví. Budeme rozmlouvat s přírodou a naslouchat její moudrosti a jejím odpovědím. Budeme postupně rozplétat nitky vašeho života a příběhů v něm, až najdete to, pro co jste se na vaši cestu vydali.

Co může být výsledkem vaší cesty nebo vašich cest?

  • Nalezení vnitřního klidu.
  • Větší jasnost.
  • Porozumění tomu, co se ve vašem životě aktuálně děje.
  • Nalezení odpovědí na vaše otázky nebo směru k jejich vyřešení.
  • Objevení a pojmenování svých darů.
  • Napojení na vlastní sílu a vnitřní moudrost.
  • Osvojení si základních technik a praktik pro rozmlouvání s přírodou a práci se svým nitrem.

Bohdano, chtěla jsem ti ještě jednou poděkovat za pouť, kterou jsem s tebou prošla. Už před nějakým časem jsem pochopila, že vnitřní práce na sobě je více o postupných krocích, než o převratných jednorázových změnách a tady jsem ty "kroky" zažívala doslova naživo. Pouť je totiž o chůzi, o pohybu vpřed a pokud se k tomu přidá nějaký záměr, jako by se náhle vše spojilo, aby nám bylo nápomocno. Příroda, lidé, dokonce i počasí… Děkuji, že jsem to mohla prožít a určitě doporučuji dál 🙂

Zuzana Kňavová

Díky pouti, kterou jsem s Bohdanou absolvoval, jsem mohl vykročit na cestu k poznání sebe sama. Spolupracovalo se mi s ní velmi dobře. V její blízkosti jsem se cítil v bezpečí, což mi pomohlo se otevřít a sáhnout si na opravdu ožehavá témata, která bych sám nechal spát pěkně hluboko. Díky za to!

Michal Kolářprojektový manažer, majitel Kolami Invest s.r.o.

Jsem vděčná, že jsem mohla absolvovat svou pouť, neboť mi dost změnila život. Po pouti mám větší lehkost bytí. Pociťuji více radosti ze života, mou vnitřní sílu a větší sebevědomí. Jsem silnější a více si věřím. Umím také říct ne, když s něčím nebo s někým nesouhlasím. Pouť s Bohdanou byla krásná a velmi silná. Děkuji.

Šárka Gregoriadisová

Jak cesty probíhají? Jedno setkání trvá 4-6 hodin. Společně si domluvíme čas a místo, kde se potkáme. Zbytek ponecháme na přírodě, na tom, co si vaše téma a aktuální situace budou žádat a necháme se vést.


TERMÍN

Dle individuální domluvy. Cesty se konají za každého počasí.

FORMÁT

4-6 hodinová pouť - pro napojení na sebe sama a svou vnitřní moudrost, nalezení hledaných odpovědí.

MÍSTO

Beskydy - okolí Frýdlantu nad Ostravicí a přilehlých obcí

Krkonoše - Janovická louka a její okolí

CENA

Jedna pouť (4-6 hodin) - 5.000 Kč

V případě zájmu o cestu ve skupině mě kontaktujte pro domluvení individuálních podmínek.


Pro domluvení termínu nebo pro více informací mě kontaktujte na bohdana@zivot.je nebo +420 777 481 510.

Bude mi ctí vás doprovázet a být svědkem vaší cesty.

S láskou a úctou,

Bohdana