DOPROVÁZENÉ POUTĚ

V BESKYDECH A KRKONOŠÍCH

VŠE V PŘÍRODĚ - KAŽDÁ KVĚTINA, KAŽDÝ STROM A KAŽDÉ ZVÍŘE

NÁS MŮŽE MNOHÉMU NAUČIT.

Eckhart Tolle

Toužíte po změně, nevíte si s něčím rady, nebo hledáte inspiraci a vedení pro vaši další cestu životem? Hledáte odpovědi na své otázky? Potřebujete najít vnitřní klid a propojit se se svou moudrostí?

Vydejte se se mnou do překrásné přírody v Beskydech či Krkonoších. Obujeme si pohodlné boty, sbalíme vše potřebné a vyrazíme spolu do lesů a hor. Budeme jen vy, já, chůze a příroda. 

PŘÍRODA nám poskytne bezpečné prostředí a svou moudrost, které budeme naslouchat.

CHŮZE zaměstná hlavu a umožní, abychom dokázali lépe vnímat vše potřebné uvnitř i vně.

VY si stanovíte záměr své cesty a budete určovat, kudy povedou naše kroky.

vám budu naslouchat, pokládat ty správné otázky a podporovat vás ve všem, co se zrovna bude dít.

Příroda je naším zrcadlem. Stejně jako v nás je v ní hluboká moudrost a mnoho spojitostí, které nejsou na první pohled viditelné. Když však zpomalíme, pozorně se díváme a nasloucháme, začneme vidět a vnímat důmyslnost a spletitost krajiny, její bohatství, dary, samotný život v ní a jeho přirozené plynutí.

A stejně jako se v přírodě to, co je očím skryté, každý den probouzí s prvními slunečními paprsky, i v nás se neviděné a nepoznané probudí s tím, jak skrze přírodu a rozmlouvání s ní nahlédneme do svého nitra a spojíme se se svou duší.

Doprovázené poutě spojují vše, co je blízké mému srdci a co činí můj život naplněným - hory, pohyb v přírodě, naslouchání její moudrosti a provázení druhých na jejich cestě životem.

A cítím hlubokou vděčnost, že se mi dostalo požehnání a mám příležitost na cestách za poznáním doprovázet ostatní.

S čím vám může naše společná cesta pomoci? Na tématu ve skutečnosti nezáleží. Budeme spolu kráčet přírodou a necháme volně plynout náš rozhovor, aby nás zavedl tam, kam bude potřeba. Budeme spolu mlčet, abyste v tichu nalezli odpovědi, které hledáte. Budeme se smát. Budeme plakat. Dáme volný průběh emocím, které se objeví. Budeme rozmlouvat s přírodou a naslouchat její moudrosti a jejím odpovědím. Budeme postupně rozplétat nitky vašeho života a příběhů v něm, až najdete to, pro co jste se na vaši cestu vydali.

Co může být výsledkem vaší cesty nebo vašich cest?

  • Nalezení vnitřního klidu.
  • Větší jasnost.
  • Porozumění tomu, co se ve vašem životě aktuálně děje.
  • Nalezení odpovědí na vaše otázky nebo směru k jejich vyřešení.
  • Objevení a pojmenování svých darů.
  • Napojení na vlastní sílu a vnitřní moudrost.
  • Osvojení si základních technik a praktik pro rozmlouvání s přírodou a práci se svým nitrem.

Bohdano, chtěla jsem ti ještě jednou poděkovat za pouť, kterou jsem s tebou prošla. Jsem opravdu vděčná za tu možnost a za všechna ta "kouzla", která se po překročení prahu děla. Čerpám z toho doposud… Už před nějakým časem jsem pochopila, že vnitřní práce na sobě je více o postupných krocích, než o převratných jednorázových změnách a tady jsem ty "kroky" zažívala doslova naživo. Pouť je totiž o chůzi, o pohybu vpřed a pokud se k tomu přidá nějaký záměr, jako by se náhle vše spojilo, aby nám bylo nápomocno. Příroda, lidé, dokonce i počasí… Děkuji, že jsem to mohla prožít a určitě doporučuji dál 🙂

Zuzana K.

Díky minipouti, kterou jsem s Bohdanou absolvoval, jsem mohl vykročit na cestu k poznání sebe sama. Vyčistil jsem si několik věcí z minulosti a dětství a uvědomil si, co je pro mě nyní to nejdůležitější.
S Bohdanou se mi spolupracovalo velmi dobře. V její blízkosti jsem se cítil v bezpečí, což mi pomohlo se velmi otevřít a sáhnout si na opravdu ožehavá témata, která bych sám nechal spát pěkně hluboko. Díky za to!

Michal Kolářprojektový manažer, majitel Kolami Invest s.r.o.

Jak cesty probíhají? Jedno setkání trvá 4-6 hodin. Společně si domluvíme čas a místo, kde se potkáme. Zbytek ponecháme na přírodě, na tom, co si vaše téma a aktuální situace budou žádat a necháme se vést.


TERMÍN

Dle individuální domluvy. Cesty se konají za každého počasí.

FORMÁT

4-6 hodinová pouť - pro napojení na sebe sama a svou vnitřní moudrost, nalezení hledaných odpovědí.

Balíček 5 poutí - pro dosažení dlouhodobé změny.

MÍSTO

Beskydy - okolí Frýdlantu nad Ostravicí a přilehlých obcí

Krkonoše - Janovická louka a její okolí

CENA

Jedna pouť (4-6 hodin) - 5.000 Kč bez DPH

Balíček 5 poutí - 20.000 Kč bez DPH

V případě zájmu o cestu ve skupině mě kontaktujte pro domluvení individuálních podmínek.


Pro domluvení termínu nebo pro více informací mě kontaktujte na bohdana@zivot.je nebo +420 777 481 510.

Bude mi ctí vás doprovázet a být svědkem vašeho probuzení.

S láskou a úctou k vaší cestě,

Bohdana