Kde (ne)brat energii

Stává se vám někdy, že se probouzíte málo odpočatí, během dne bojujete s únavou a večer padáte vyčerpaní do postele, aniž byste měli chuť a energii na cokoliv jiného než spánek? Když se cítíme unavení a bez energie, je celý den k ničemu. V práci toho člověk moc neudělá, jsme nevrlí a bez nálady a večer pak mnohdy usínáme s pocitem viny, že jsme promarnili další den. Když se zaměříte na několik velmi jednoduchých pravidel a základních oblastí, budete mít energie už vždy dostatek. Jediné, co je potřeba, je začít dělat věci jinak (případně lépe) a hlavně v nich poté být důslední.

Bohdana Kabátová
Jsem máma dvou dětí a průvodkyně krajinami duše na plný úvazek v projektu SoulAdventure. Miluji tanec, zpěv a jakoukoliv formu tvoření. Ráda sdílím svou životní cestu a zkušenosti a naslouchám příběhům druhých.

Jedinečný roční transformační program pro ženy

Dotkni se své ženské esence a projdi vnitřní proměnou

Startujeme už 13. srpna!

Komentáře
 1. DĚKUJI Vám za Vaše MOJE PROČ.

 2. Štěpánka napsal:

  Dobrý den, Bohdano. Zhlédla jsem vaše inspirativní video a na konci mluvíte o šesti oblastech, na které se zaměřit pro udržení vysoké hladiny energie v průběhu dne. Já jich ale ve videu slyšela jen pět – spánek, hydratace, strava, pohyb a psychika. Co je to šesté? Co mi uniklo?
  DĚKUJI!

  • Bohdana Kabátová napsal:

   Dobrý den Štěpánko,

   skvělý postřeh! 🙂 Nic Vám neuniklo, opravdu zmiňuji jen 5 oblastí a na závěr jsem řekla, že je jich 6. Chybička se vloudila 🙂 I když ne tak docela. Obecně mluvím i o šesté oblasti, kde ztrácíme hodně energie. A tou je lpění na minulosti nebo obavy z budoucnosti. Tak si ji můžeme tady takto doplnit alespoň v rámci komentářů 🙂

   Krásný a úspěšný rok 2014,
   Bohdana

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.