Bohdana Kabátová

Soul Guide

"Přes okraj se řine voda, co už dlouho stála,

ten kdo srdce své mi podá, tomu já bych hrála

píseň duše mé i jeho, která zní mi v uších,

píseň života celého, co na bránu buší."

Moje cesta

Bývala jsem bankovní manažerkou, ředitelkou svobodné firmy a lektorkou s ambicí dobýt svět. Dnes objevuji a nacházím kouzlo v neobyčejných obyčejnostech - mateřství, vztazích, toulkách přírodou, práci na zahradě, tanci a zpěvu.

Neustále se učím být sama sebou, vnímat svou hodnotu i bez okázalých pracovních kudrlinek, pouštět kontrolu a nechávat se vést životem. Kráčím do neznáma a s důvěrou v sebe i život dělám vždy ten jeden jediný krok, který zrovna vidím.

Co se mnou můžeš zažít?

Vytvářím prostor důvěry a bezpečí, ve kterém tě doprovodím na tvé cestě, ať už budeš řešit jakékoliv téma. Když nebudeš vědět, jak dál, navedu tě otázkami k dalšímu kroku. Když narazíš na překážku, provedu tě imaginací, meditací, konstelací nebo jinou vhodnou technikou. Pracuji také s tělem a jeho moudrostí, a tak se mnou pravděpodobně zažiješ nějakou formu práce s ním. 


Putování
Saharou

Provázím ženy i muže na 14-denních poutích nádhernou saharskou pouští, aby se potkali se svou duší a poznali svou nejniternější pravdu.


Sebevědomá Žena

Vedu roční cyklus pro ženy, ve kterém je provázím na cestě  zkoumání a objevování podob a hlubin jejich sebevědomí.


Rande
Duší

Na Janovické louce v Krkonoších spoluprovázím tématická víkendová setkání s duší.

Doprovázené Poutě

Po celý rok a za každého počasí doprovázím poutníky na jednodenních cestách do mystéria jejich životů v Beskydech a Krkonoších.

Ženské Kruhy

Každý měsíc usedám s ostatními ženami do ženského kruhu ve Frýdlantě nad Ostravicí, kde sdílíme sebe a naše životy.

Řekli jste

"Bohdana je divoká, nespoutaná, moudrá a krásná. Má své hluboké kouzlo a magii, které je poznat při osobním kontaktu."
Vladimír Sid SmutnýPrůvodce
"Bohdana má úžasný dar naslouchat a dělat člověku prostor. Cítila jsem se tak opečovaná a úplně v pořádku se vším, jaká jsem a jak se cítím."
Dana Sofie ŠlancarováPodnikatelka
"Bohdana je přirozená a lidská. V jejím přístupu k provázení je něco magického a kouzelného."
Kristýna ŠircováPedagog
"S Bohdanou jsem měl možnost poznat její citlivý vhled. Všechny prožitky, co jsem s ní zažil, šly velmi hladce a přirozeně."
Sebastian DibuszBusiness konzultant
"Bohdana je pro mě obrovská šamanka. Ona umí hodně komunikovat se Saharou a s místními duchy."
Hanka Mikšová
"Bohdana je průvodkyně draků. Skrz ní jsem měla poprvé tu čest se seznámit s draky. Ze začátku jsem byla strašně překvapená, ale bylo to nádherné."
Kateřina HanákováUčitelka němčiny
"Bohdana je pro mě vzorem. Mnohokrát jsem si říkala, že taková chci být, až budu velká. Zpívá jako anděl, je krásná a spontánní a ukazuje svoji zranitelnost a křehkost."
Elen ShubikGlobal Account Managerka
"Bohdana byla ten člověk, kterého jsem si vybral, když jsem se odhodlával na cestu. Je jemná a zároveň má v sobě drsnost, která pomáhá překonávat překážky."
Viktor ŠvecSales Manager
"Bohdana vytvořila na semináři velmi bezpečnou a příjemnou atmosféru, ve které jsem mohla začít cestu k napojení na své JÁ."
Adriana Lapešová
"Bohdany upřímnost a otevřenost mě dost odbourala a získala si mou důvěru hned od začátku společné cesty."
Markéta
"Už po prvním setkání s Bohdanou jsem pocítila neskutečnou úlevu na duši. Uvědomila jsem si a pojmenovala své "hnilobné" myšlenky, které mi bránily k naplnění mých přání."
Petra SvobodováMaminka na mateřské
"Mám ráda, když věci dávají smysl a práce Bohdany má víc než smysl! Vedla mě s velkou profesionalitou a lehkostí k hledání mého smyslu sama v sobě."
Kateřina ČervinkováPrůvodce ve SCIO škole