Jak být sebevědomý, trochu jinak…

Sebevědomí je v dnešní době skloňováno ve všech pádech. Sebevědomí jako důležitá složka osobnosti. Sebevědomí jako základ úspěchu. Zdravé sebevědomí. Nízké sebevědomí. Seznam by mohl být dlouhý.

Podle mého názoru vychází většina tvrzení o sebevědomí z námi všemi automaticky přejímaného, avšak mylného předpokladu. Jak to tedy je? A jak si sebevědomí zvýšit? Na obě otázky najdete odpovědi v tomto videu. Kromě vyvracení jednoho mýtu spojeného se sebevědomím vás v něm také naučím dvě praktické, krátké a velmi jednoduché techniky, které můžete začít ihned používat pro posílení vašeho sebevědomí. Přijměte tedy mou pozvánku do nádherného prostředí jedné téměř mystické knihovny v San Franciscu, která mě k natočení videa o sebevědomí inspirovala.

P.S. V návalu inspirace byl pro neplánované natáčení k dispozici pouze telefon. Věřím však, že snížená kvalita obrazu neubere na hodnotě, kterou si z videa odnesete 🙂

P.P.S. Je sebe-vědomí „vaše téma“? Přitahuje vás nějak? Pak by vás mohl zaujmout můj víkendový seminář Sebe-vedomá žena.


Bohdana Kabátová
Jsem máma dvou dětí a průvodkyně krajinami duše na plný úvazek v projektu SoulAdventure. Miluji tanec, zpěv a jakoukoliv formu tvoření. Ráda sdílím svou životní cestu a zkušenosti a naslouchám příběhům druhých.

Jedinečný roční transformační program pro ženy

Dotkni se své ženské esence a projdi vnitřní proměnou

Startujeme už 13. srpna!

Komentáře
  1. Eva napsal:

    Ahoj, dneska jsem shledla vaše video a velice mě nadchlo. Já se svým sebevědomím bojuji už delší dobu. Na venek působím jako sebevědomá a chytrá dívka ale co cítím uvnitř ví jen málo kdo. Můj zlom nastal před 2. lety kdy jsme se psychicky zhroutila a nebyla jsem schopná pomalu vylést z bytu. Začla jsme číst spoustu knížek o tom jak se milovat a važit si sebe sama přesně takovou jaká jsem. Po ročním užívání antidepresiv a čtení knížek jsem se rozhodla antidepresiva vysadit. Dnes je mi mnohem lépe a dokážu fungovat více méně normálně ale zdravé sebevědomí mi stále chybí. Do dneška jsem se nedokázala řídit pravidelně radami, které jsem se v knížkách dočetla. Ale video s vámi se mi tak líbilo a jste velmi příjemná že přijímam tuto výzvu a následujících 30 dní si budu psát své ranní stránky. Držte mi palce a za měsíc napíšu jak se mi daří.

    Mějste se krásně, Eva

    • Bohdana Kabátová napsal:

      Dobrý den Evo, děkuji za Vaši otevřenost i odvahu sdílet svůj příběh. Velmi mě těší, že Vás video motivovalo k dalšímu kroku na Vaší životní cestě. Z vlastní zkušenosti jsem přesvědčená, že Vám budou ranní stránky skvělým parťákem a pomocníkem. Cením si toho, že jste mou výzvu přijala a moc se těším na novinky za 30 dní. Držím Vám palce!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.