Jsem v první řadě ŽENA, která neustále objevuje další a další rozměry a dary svého ženství a učí se je využívat ve svém životě a práci ve prospěch sebe i ostatních. Miluji tanec, který je mou celoživotní vášní, ráda relaxuji při práci na zahradě a jsem vášnivá čtenářka kvalitních knih z oblasti osobního rozvoje, životopisů významných osobností, ale i odlehčené beletrie jako jsou třeba fantasy knihy Terryho Pratcheta.

Jsem LEKTORKA se zaměřením na témata sebe-vědomí a ženského leadershipu, která své semináře a workshopy staví na svých osobních životních i pracovních zkušenostech.

Jsem MENTORKA A KOUČKA v oblasti rozvoje a využívání osobního potenciálu, práce s vnitřními zdroji, práce s týmem a rozvoje potenicálu jeho členů, budování svobodných a vědomých firem a rozvoje jejich kultury.

Jsem bývalá MANAŽERKA ve společnosti SmartSelling a.s., kde jsem po dobu 6 let vedla tým úžasných lidí a skvělých profesionálů ve svém oboru. Společně s majitelem firmy Davidem Kiršem jsme budovali prostředí a kulturu svobodné firmy.

Jsem PARTNERKA úžasného muže Kamila, který je mi silnou oporou, parťákem do nepohody, vzorem toho, jak se bavit a mít radost ze života a se kterým objevujeme krásy vědomého partnerství ve všech jeho rovinách.

Jsem MATKA dvou báječných dětí Nikolky a Kryštůfka, které mi jsou velkými učiteli a které mi nastavují velmi pravdivé zrcadlo.